• Producent
    Procesor
  • System
    Obudowa
    Rozmiar matrycy

Raty

Wszystkie komputery i laptopy dostępne są w proocyjej ofercie RATY przez Internet !

U nas kupisz komputer lub laptopa na raty przez Internet - bez wychodzenia z domu i bez zaświadczeń z pracy !

Wystarczy zamówić towar poprzez kup teraz i wypełnić dane... prościej już się nie da.
W większości porzypadków wystarczy dowód osobisty i podanie informacji o dochodach!

Nie musisz mieć gotówki ! Każdy z nas pragnie żyć pełnią życia i spełniać marzenia swoje i swoich najbliższych, a podstawowe potrzeby realizować szybko, łatwo i niedrogo. Od ponad 15 lat pomaga w tym System Ratalny Santander Consumer Bank S.A..

Przy każdym produkcie możesz łatwo włączyć kalkulator rat i sprawdzić wysokość miesięcznej raty w zależności od okresu na jaki ma być rozłożony okres spłaty. Ilość miesięcy można dobrać samodzielnie tak, by wysokość raty była najodpowiedniejsza.

Żeby wybrać laptopa lub komputer po prostu wybierz zakładkę  KOMPUTERY lub LAPTOPY

Raty - to prosty sposób sfinansowania zakupu towarów i usług na atrakcyjnych warunkach. Gwarantujemy: - konkurencyjne oprocentowanie - minimum formalności i szybką decyzję o udzieleniu kredytu, - kredytujemy nawet 100% wartości zakupu, - oferujemy dowolny okres kredytowania do 24 miesięcy, - umożliwiamy wcześniejszą spłatę kredytu, - zapewniamy kompleksową obsługę w miejscu sprzedaży, - umożliwiamy uzyskanie towaru bez pierwszej wpłaty.

Przeczytaj przewodnik krok po kroku - Jak kupić na raty przez Internet

 

Jak kupić tanio laptopa na raty ?

Kliknij tu i sprawdź warunki !

Tanie komputery to domena i główne hasło opisujące w skrócie naszą działalność. Sklep prowadzi sprzedaż taniego markowego sprzętu elektronicznego. Za cel obraliśmy sobie oferować klientowi najlepsze oryginalne modele laptopów i komputerów, najtaniej jak to tylko możliwe oraz dostarczać je na terenie całego kraju szybko i bezpiecznie. Oferowane produkty to tanie poleasingowe, używane komputery i laptopy a także monitory i drukarki.  W Sklepie Internetowym  taniekomputery.com.pl dbamy o aktualne ceny i zdjęcia produktów, które wykonujemy samodzielnie.  Firma działa od 1998 roku, obsługując przez lata dziesiątki tysięcy klientów. Życzymy udanych zakupów, oraz zadowolenia z nabytych u nas laptopów i komputerów.