• Producent
    Procesor
  • System
    Obudowa
    Rozmiar matrycy

GData AntiVirus - Tani, skuteczny antywirus

  • Kliknij aby powiększyć
  • Kliknij aby powiększyć
GDATA
Raty dostępne od 100 zł
Koszty dostawy    
PRZESYŁKA KURIERSKA UBEZPIECZONA:
płacę przelewem 19 zł
płatne przy odbiorze 29 zł
stan: dostępny
89,39 zł
40,64 zł

netto:

109,95 zł
49,99 zł

brutto:

wprowadź
ilość:

Wersja:OEM na okres 1 roku
Pakiet zawiera:licencję i oryginalny numer licencyjny
Liczba stanowisk:licencja na 1 komputer lub laptop
Wersja językowa:Polska
Wymagania systemowe:System Windows XP/Vista/7/8/10 (32 lub 64-bit)
Wymagania sprzętowe:1GB pamięci RAM
Informacje dodatkowe:zakup tylko z komputerem lub laptopem.

netto:

89,39 zł
40,64 zł

brutto:

109,95 zł
49,99 zł

wprowadź
ilość:

Tanie oprogramowanie antywirusowe

Tani, skuteczny antywirus !  Program antywirusowy G Data AntiVirus - najtaniej w kraju - do kupienia w tej cenie tylko razem z komputerem lub laptopem.

Kupując dowolny komputer lub notebook każdy klient może zakupić do niego legalną pełną wersję oprogramowania antywirusowego G Data AntiVirus w obniżonej cenie: 49,99 zł zamiast 109,95 zł. 

Świadomi zagrożeń i ryzyka związanego z utratą danych i awariami spowodowanymi działaniem wirusów komputerowych wychodzimy na przeciw próśb klientów o tani i skuteczny program antywirusowy, który ochroni Państwa komputer przed atakami z sieci i nie tylko. Wybraliśmy rozwiązanie oferujące najwyższą wykrywalność przeciwko wirusom potwierdzoną w wielu niezależnych testach. Antywirus zapewnia między innymi ochronę bankowości internetowej, poczty, prywatnych danych, numerów kont, haseł, loginów, zabezpiecza korzystanie z sieci i zakupów online.

wersja do drukuwersja do druku

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Tanie komputery to domena i główne hasło opisujące w skrócie naszą działalność. Sklep prowadzi sprzedaż taniego markowego sprzętu elektronicznego. Za cel obraliśmy sobie oferować klientowi najlepsze oryginalne modele laptopów i komputerów, najtaniej jak to tylko możliwe oraz dostarczać je na terenie całego kraju szybko i bezpiecznie. Oferowane produkty to tanie poleasingowe, używane komputery i laptopy a także monitory i drukarki.  W Sklepie Internetowym  taniekomputery.com.pl dbamy o aktualne ceny i zdjęcia produktów, które wykonujemy samodzielnie.  Firma działa od 1998 roku, obsługując przez lata dziesiątki tysięcy klientów. Życzymy udanych zakupów, oraz zadowolenia z nabytych u nas laptopów i komputerów.