• Producent
    Procesor
  • System
    Obudowa
    Rozmiar matrycy

Windows 10 Pro Dla komputerów zregenerowanych - OEM 32/64Bit PL

  • Kliknij aby powiększyć
Microsoft
Oblicz
Koszty dostawy    
PRZESYŁKA KURIERSKA UBEZPIECZONA:
płacę przelewem 19 zł
płatne przy odbiorze 29 zł
stan: dostępny
138,20 zł

netto:

169,99 zł

brutto:

wprowadź
ilość:
Tanie Oryginalne oprogramowanie Microsoft Windows 10

Nie przegap okazji - tego systemu nie kupisz już później tak tanio! Jest dostępny tylko razem z komputerem lub laptopem.

Oferujemy Państwu system Windows 10 Pro dla komputerów zregenerowanych -  jako członek Microsoft Registered Refurbisher (RRP) jesteśmy dystrybutorem na Polskę nowych systemów Windows dla komputerów zregenerowanych.
 

Zestaw zawiera nowy Sticker (Licencję COA) oraz oryginalny nośnik w postaci partycji recovery na dysku komputera. System pozwala na instalację polskiej wersji językowej niezależnie od tego, na jaką wersję językową komputer miał licencje wcześniej. Licencja pozwala na użytkowanie systemu zarówno do zastosowań domowych jak i dla firm. System jest przeznaczony do sprzedaży wyłącznie z używanymi komputerami lub laptopami, nie ma możliwości zakupu oddzielnie samego systemu.  Z uwagi na to że naklejka licencyjna jest na stałe naklejona na obudowę komputera i nie ma możliwości jej odklejenia, nie ma również możliwości zwrotu zakupionego oprogramowania. 
 

Producent:
MICROSOFT OEM
Nazwa typu: Oprogramowanie
Rodzina: Systemy operacyjne
Obszar zastosowań: biurowy / domowy
Składowe/zastosowanie produktu: System operacyjny dla komputerów zregenerowanych
Możliwość zakupu tylko i wyłącznie z komputerem lub laptopem.
Typ produktu: OEM
Wersja produktu: pełna wersja
Wersja językowa: polska
Liczba użytkowników: 1
Wymóg aktywacji: Tak
Informacje dodatkowe: Dostępne wersje 32 bit lub 64 bit
Zawartość pakietu Sticker (Naklejka - Licencja COA) + oryginalny nośnik (partycja recovery)

netto:

138,20 zł

brutto:

169,99 zł

wprowadź
ilość:

wersja do drukuwersja do druku

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Tanie komputery to domena i główne hasło opisujące w skrócie naszą działalność. Sklep prowadzi sprzedaż taniego markowego sprzętu elektronicznego. Za cel obraliśmy sobie oferować klientowi najlepsze oryginalne modele laptopów i komputerów, najtaniej jak to tylko możliwe oraz dostarczać je na terenie całego kraju szybko i bezpiecznie. Oferowane produkty to tanie poleasingowe, używane komputery i laptopy a także monitory i drukarki.  W Sklepie Internetowym  taniekomputery.com.pl dbamy o aktualne ceny i zdjęcia produktów, które wykonujemy samodzielnie.  Firma działa od 1998 roku, obsługując przez lata dziesiątki tysięcy klientów. Życzymy udanych zakupów, oraz zadowolenia z nabytych u nas laptopów i komputerów.