• Producent
    Procesor
  • System
    Obudowa
    Rozmiar matrycy

Referencje

REFERENCJE - sprawdź co piszą o nas inni...

 

Każdy kupujący przed zakupem przez Internet musi mieć pewność, że firma w której zamierza coś kupić jest wiarygodna i warta zaufania. Z myślą o nowych klientach zwróciliśmy się do naszych stałych odbiorców o opinie dotyczące dotychczasowej współpracy. Poniżej mamy przyjemność przedstawienia Państwu przykładowych referencji.

referencje tanielaptopy referencje tanielaptopy referencje tanielaptopy


referencje tanielaptopy referencje tanielaptopy Referencje tanie laptopy

 

Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji jest fakt, iż firma działa i odnosi sukcesy nieprzerwanie od 1998 roku. Posiadamy silną pozycję rynkową w imporcie i sprzedaży poleasingowych urządzeń komputerowych, takich jak komputery PC, laptopy, monitory, drukarki a także podzespoły i akcesoria komputerowe. Prowadzimy zarówno hurt jak i detal, zaopatrujemy między innymi: sklepy komputerowe, szkoły, szpitale, firmy szkoleniowe, prywatne przedsiębiorstwa jak i tysiące klientów indywidualnych.

Posiadamy w ciągłej sporzedaży ponad 1000 komputerów i laptopów na stanie magazynowym.

 
tanie komputery, tanie laptopy tanie laptopy używane, poleasingowe
komputery poleasingowe komputery używane
tanie komputery, tanie laptopy tanie komputery używane
Tanie komputery to domena i główne hasło opisujące w skrócie naszą działalność. Sklep prowadzi sprzedaż taniego markowego sprzętu elektronicznego. Za cel obraliśmy sobie oferować klientowi najlepsze oryginalne modele laptopów i komputerów, najtaniej jak to tylko możliwe oraz dostarczać je na terenie całego kraju szybko i bezpiecznie. Oferowane produkty to tanie poleasingowe, używane komputery i laptopy a także monitory i drukarki.  W Sklepie Internetowym  taniekomputery.com.pl dbamy o aktualne ceny i zdjęcia produktów, które wykonujemy samodzielnie.  Firma działa od 1998 roku, obsługując przez lata dziesiątki tysięcy klientów. Życzymy udanych zakupów, oraz zadowolenia z nabytych u nas laptopów i komputerów.