• Producent
    Procesor
  • System
    Obudowa
    Rozmiar matrycy

Referencje

REFERENCJE - sprawdź co piszą o nas inni...

 

Każdy kupujący przed zakupem przez Internet musi mieć pewność, że firma w której zamierza coś kupić jest wiarygodna i warta zaufania. Z myślą o nowych klientach zwróciliśmy się do naszych stałych odbiorców o opinie dotyczące dotychczasowej współpracy. Poniżej mamy przyjemność przedstawienia Państwu przykładowych referencji.

 


  

 

Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji jest fakt, iż firma działa i odnosi sukcesy nieprzerwanie od 1998 roku. Posiadamy silną pozycję rynkową w imporcie i sprzedaży poleasingowych urządzeń komputerowych, takich jak komputery PC, laptopy, monitory, drukarki a także podzespoły i akcesoria komputerowe. Prowadzimy zarówno hurt jak i detal, zaopatrujemy między innymi: sklepy komputerowe, szkoły, szpitale, firmy szkoleniowe, prywatne przedsiębiorstwa jak i tysiące klientów indywidualnych.

Posiadamy w ciągłej sporzedaży ponad 1000 komputerów i laptopów na stanie magazynowym.

 
 
Tanie komputery to domena i główne hasło opisujące w skrócie naszą działalność. Sklep prowadzi sprzedaż taniego markowego sprzętu elektronicznego. Za cel obraliśmy sobie oferować klientowi najlepsze oryginalne modele laptopów i komputerów, najtaniej jak to tylko możliwe oraz dostarczać je na terenie całego kraju szybko i bezpiecznie. Oferowane produkty to tanie poleasingowe, używane komputery i laptopy a także monitory i drukarki.  W Sklepie Internetowym  taniekomputery.com.pl dbamy o aktualne ceny i zdjęcia produktów, które wykonujemy samodzielnie.  Firma działa od 1998 roku, obsługując przez lata dziesiątki tysięcy klientów. Życzymy udanych zakupów, oraz zadowolenia z nabytych u nas laptopów i komputerów.