• Producent
    Procesor
  • System
    Obudowa
    Rozmiar matrycy

Firma

taniekomputery.com.pl - tanie komputery i laptopy poleasingowe i powystawowe

 

Firma działa od 1998 roku i jest bezpośrednim importerem sprzętu elektronicznego, głównie komputery i laptopy poleasingowe. Posiadamy silną pozycję rynkową w imporcie i sprzedaży poleasingowych urządzeń komputerowych, takich jak komputery PC, laptopy, monitory, drukarki a także podzespoły i akcesoria komputerowe. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną, zaopatrujemy między innymi: sklepy komputerowe, szkoły, szpitale, firmy szkoleniowe, prywatne przedsiębiorstwa jak i tysiące klientów indywidualnych.
 
tanie komputery, tanie laptopy tanie laptopy używane, poleasingowe
komputery poleasingowe komputery używane
tanie komputery, tanie laptopy tanie komputery używane
Ponad 1000 komputerów i laptopów zawsze na stanie magazynowym.


Wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm jak i klientów indywidualnych sprawia, iż każdego klienta traktujemy indywidualnie i dobieramy rozwiązania najlepsze dla jego potrzeb. Taki sposób działania jest gwarancją zadowolenia naszych klientów. Firma specjalizuje się w imporcie i sprzedaży poleasingowych, powystawowych i pochodzących z nadwyżek stanów magazynowych urządzeń komputerowych. Od lat dostarczamy komputery, naszym celem jest spełnienie oczekiwań klienta i jego pełne zadowolenie. Komputery i laptopy poleasingowe są dokładnie sprawdzane przez nasz serwis, każdy egzemplarz poddawany jest serii testów, tak by każdy klient mógł cieszyć się niezawodnością zakupionego sprzętu. Dopełnieniem jakości jest zawsze konkurencyjna cena. Komputery i laptopy poleasingowe ze względu na ich wysoką niezawodność zyskują sobie wśród klientów bardzo dobre opnie a ich sprzedaż z roku na rok rośnie. Są to komputery najlepszych światowych firm, przewyższają osiągami zwykłe składaki a przy tym są ciche, wytrzymałe, niezawodne i wydajne.

Zachęcamy Państwa do przeglądania aktualizowanych na bieżąco ofert w naszym Sklepie Internetowym www.taniekomputery.com.pl W razie pytań zapraszamy do odwiedzenia zakładki kontakt - służymy pomocą przez telefon, e-mail i GG. Zapraszamy również do osobistego odwiedzenia naszych sklepów gdzie wszystkie produkty prezentowane on-line można dotknąć, sprawdzić i porównać.

KOMPUTERY I LAPTOPY POLEASINGOWE - HURT
Klientów hurtowych zapraszamy pod bezpośredni numer 501 67 11 18, pomagamy we wszystkich aspektach związanych z prowadzeniem działalności handlowej. Posiadamy własny transport, służymy Państwu pomocą w uruchomieniu profesjonalnego i prostego w obsłudze sklepu Internetowego, doradztwie, zaopatrzeniu w najbardziej poszukiwane i niezawodne modele na rynku.

 

U nas kupujesz tanio

Laptopy, notebooki tanio
 

Zapraszamy również na:
www.taniekomputery.pl

www.tanielaptopy.eu

 

Tanie komputery to domena i główne hasło opisujące w skrócie naszą działalność. Sklep prowadzi sprzedaż taniego markowego sprzętu elektronicznego. Za cel obraliśmy sobie oferować klientowi najlepsze oryginalne modele laptopów i komputerów, najtaniej jak to tylko możliwe oraz dostarczać je na terenie całego kraju szybko i bezpiecznie. Oferowane produkty to tanie poleasingowe, używane komputery i laptopy a także monitory i drukarki.  W Sklepie Internetowym  taniekomputery.com.pl dbamy o aktualne ceny i zdjęcia produktów, które wykonujemy samodzielnie.  Firma działa od 1998 roku, obsługując przez lata dziesiątki tysięcy klientów. Życzymy udanych zakupów, oraz zadowolenia z nabytych u nas laptopów i komputerów.