• Producent
    Procesor
  • System
    Obudowa
    Rozmiar matrycy

Dla szkół

Komputery dla szkół bez VATu !

VAT 0 dla szkół klasa komputerowa

Zapraszamy szkoły do skorzystania z możliwości zakupu sprzętu komputerowego ze stawką 0% VATu. Posiadamy wiele realizacji pracowni komputerowych na terenie całego kraju. Służymy Państwu bezpłatnym doradztwem w zakresie doboru sprzętu komputerowego, dla zainteresowanych możliwość przedstawienia referencji. Poniżej przedstawiamy podstawowe zasady zakupu komputerów na 0% VATu:

Na podstawie "Ustawy o podatku od towarów i usług" z dnia 11 marca 2004 roku (art. 83 ust. 1 pkt. 26) stawkę podatku w wysokości 0% stosuje się do dostaw sprzętu komputerowego:

- dla placówek oświatowych (szkoły, przedszkola publiczne i niepubliczne, szkoły wyższe i placówki opiekuńczo wychowawcze),
- dla organizacji humanitarnych, charytatywnych lub edukacyjnych w celu dalszego nieodpłatnego przekazania placówkom oświatowym.

Opodatkowaniu stawką podatku w wysokości 0% podlegają następujące towary:

- jednostki centralne komputerów, serwery, monitory, zestawy komputerów stacjonarnych, drukarki, skanery,
- urządzenia komputerowe do pism Braille'a
- urządzenia do transmisji danych cyfrowych (w tym koncentratory i switche sieciowe, routery i modemy).

Aby skorzystać ze zwolnienia z podatku VAT należy wypełnić formularz zamówienia:

-formularz zamówienia, (formularz do pobrania w pliku PDF)

Zapraszamy, to naprawdę działa, KOMPUTERY dla szkół bez VATu !

Tanie komputery to domena i główne hasło opisujące w skrócie naszą działalność. Sklep prowadzi sprzedaż taniego markowego sprzętu elektronicznego. Za cel obraliśmy sobie oferować klientowi najlepsze oryginalne modele laptopów i komputerów, najtaniej jak to tylko możliwe oraz dostarczać je na terenie całego kraju szybko i bezpiecznie. Oferowane produkty to tanie poleasingowe, używane komputery i laptopy a także monitory i drukarki.  W Sklepie Internetowym  taniekomputery.com.pl dbamy o aktualne ceny i zdjęcia produktów, które wykonujemy samodzielnie.  Firma działa od 1998 roku, obsługując przez lata dziesiątki tysięcy klientów. Życzymy udanych zakupów, oraz zadowolenia z nabytych u nas laptopów i komputerów.