• Producent
    Procesor
  • System
    Obudowa
    Rozmiar matrycy

Zwrot

Zakupy przez Internet bez ryzyka !
14 dni na zwrot.
Zwrócimy Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań.


 

Zasady działania 14 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy:

- Jeżeli uznasz, że z jakiegokolwiek powodu otrzymany sprzęt nie spełnia Twoich oczekiwań, napisz o tym do nas info@taniekomputery.com.pl i odeślij przesyłkę w ciągu 14 dni od daty odebrania na nasz adres z karty gwarancyjnej.

- Po otrzymaniu towaru zwrócimy jego wartość na wskazane konto.
- Zwrot pieniędzy dotyczy wartości sprzętu - nie obejmuje kosztów usług i oprogramowania.
- Szczegółowe informacje dostępne są w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827)

Podsumowując: Konsument ma 14 dni na darmowe zapoznanie się i przetestowanie naszego sprzętu. Pracujemy z myślą o Tobie, dlatego gwarantujemy udane zakupy bez ryzyka.

Zwrot towaru:

W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwrot pieniędzy dotyczy wartości sprzętu - nie obejmuje kosztów usług i oprogramowania. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu towar należy dostarczyć lub odesłać na adres zamieszczony na karcie gwarancyjnej w prawym górnym rogu. Do przesyłki zwrotnej prosimy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę.

Tanie komputery to domena i główne hasło opisujące w skrócie naszą działalność. Sklep prowadzi sprzedaż taniego markowego sprzętu elektronicznego. Za cel obraliśmy sobie oferować klientowi najlepsze oryginalne modele laptopów i komputerów, najtaniej jak to tylko możliwe oraz dostarczać je na terenie całego kraju szybko i bezpiecznie. Oferowane produkty to tanie poleasingowe, używane komputery i laptopy a także monitory i drukarki.  W Sklepie Internetowym  taniekomputery.com.pl dbamy o aktualne ceny i zdjęcia produktów, które wykonujemy samodzielnie.  Firma działa od 1998 roku, obsługując przez lata dziesiątki tysięcy klientów. Życzymy udanych zakupów, oraz zadowolenia z nabytych u nas laptopów i komputerów.